Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058348/0002

Englischer Künstler um 1877

Englischer Künstler um 1877 - Obrazy

Der kleine Wachhund, undeutlich signiert, datiert E. Mo... 1877, Öl auf Leinwand, 26 x 20,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.12.2016 - 14:13

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Englischer Künstler um 1877

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 14.12.2016 - 14:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online