Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-054349/0002

Adolf Kaufmann

(Troppau 1848-1916 Wien) Hirte und Schafherde, signiert, a Kaufmann, Öl auf Holz, 11 x 14,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

14.12.2016 - 14:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Adolf Kaufmann

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 14.12.2016 - 14:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online