Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057069/0001

Hans Heinrich Jürgen Brandes

(Bortfeld 1803-1868 Braunschweig) Bär und Rotwild in den Tiroler Alpen, rückseitig altes handschriftliches Etikett, beide signiert H. Brandes(ligiert), Öl auf Leinwand, je 30 x 24 cm, gerahmt,(2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.12.2016 - 14:22

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Hans Heinrich Jürgen Brandes

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Tiermalereien
Datum: 14.12.2016 - 14:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online