Čís. položky 195-034779/0002

Buch: "Populäre Botanik", Reutlingen 1837

mit 22 kolorierten Kupferstichen, tlw. stockfleckig

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

15.12.2016 - 15:42

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.12.2016 - 15:42
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.12. - 15.12.2016