Čís. položky 110-019461/0105

Klara Scholler, 1948 Graz geb.

Klara Scholler, 1948 Graz geb. - Vánoční aukce - Umění a starožitnosti

"Kleiner Nachtvogel, Aquarell auf Papier, signiert, datiert 96, betitelt 22 x 16 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.12.2016 - 15:06

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.12.2016 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 01.12. - 14.12.2016