Klara Scholler, 1948 Graz geb.
"Kleiner Nachtvogel, Aquarell auf Papier, signiert, datiert 96, betitelt 22 x 16 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.12.2016 - 15:06
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2016 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.12. - 14.12.2016 |