Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019940/0029

Weihnachtskrippe

Weihnachtskrippe - Vánoční aukce - Umění a starožitnosti

10 Figuren Keramik, färbig staffiert gemarkt Goebel, Höhe 4,5 - 16 cm. 1 Stall aus Holz, neuzeitlich

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.12.2016 - 15:24

Vyvolávací cena:

Weihnachtskrippe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2016 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 01.12. - 14.12.2016