Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-412585/0003

Künstler 18. Jh.

Künstler 18. Jh. - Vánoční aukce - Umění a starožitnosti

Landschaft, figural staffiert Öl auf Leinen 89 x 110 cm. Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.12.2016 - 16:19

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Künstler 18. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Umění a starožitnosti
Datum: 14.12.2016 - 16:19
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 01.12. - 14.12.2016