Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019928/0001

Leopold Munsch

(Wien 1826-1888 Preßburg) Gebirgsbach, Öl auf Leinen signiert L. Munsch 44 x 62 cm. restauriert, doubliert, Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.12.2016 - 16:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Leopold Munsch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Weihnachtsauktion Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 14.12.2016 - 16:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 01.12. - 14.12.2016