Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035882/0020

Hans Zachmann

(Deutsch 1897-1953) Landschaft mit Hohenstaufen, signiert unten links: H. Zachmann, Öl auf Malpappe, ca. 53 x 62 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

11.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hans Zachmann

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 11.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.01. - 11.01.2018