Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042657/0008

Altschliffdiamant synth. Korund Allianzring

Altschliffdiamant synth. Korund Allianzring - Schmuck

Gold ca. 585, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3,2 g, RW 52øx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

22.12.2016 - 16:08

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 22.12.2016 - 16:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.12. - 21.12.2016