Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042657/0007

Altschliffdiamantring zus. ca.0,45 ct

Altschliffdiamantring zus. ca.0,45 ct - Schmuck

Gold, Weißgold 585, 1. Drittel 20. Jh., 3 g, RW 56, Steine mit Oberflächenmerkmalenøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

22.12.2016 - 16:08

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 22.12.2016 - 16:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.12. - 21.12.2016