Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022103/0025 -

Rudolf Kierner *

Rudolf Kierner * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Kapellen 1876-1941 Wien) Rückseite betitelt "Platz v. Hallstatt", links unten signiert R. Kierner, Gouache auf Papier, ca. 34 x 28 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.12.2016 - 14:09

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Rudolf Kierner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.12.2016 - 14:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2016