Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022072/0004

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1922-1986) "Stadtansicht", rechts oben signiert und datiert Augustiner 1959, Mischtechnik auf Papier, ca. 30 x 39 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.12.2016 - 14:17

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Werner Augustiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.12.2016 - 14:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2016