Čís. položky 194-022687/0008

4 Teller

4 Teller - Umění, starožitnosti, šperky

Silber, gelappter gerillter Rand mit plastischem Muscheldekor, bekröntes Monogramm, Beschauzeichen Sheffield 1899-1900, Meistermarken RM/EH, österr. Einfuhrpunze 1872-1902, Durchmesser ca. 30 cm, 4122,5 g (CW) Ruf 3.800

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.12.2016 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-

4 Teller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.12.2016 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2016