Franz von Zülow *
(Wien 1883-1963) "Blumenstillleben", rechts unten signiert F v. Zülow, Aquarell auf Papier, ca. 50 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 1.800
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 15:24
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Franz von Zülow *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-