Guido Odierna
(Italien 1913-1991) "Capri", links unten signiert Guido Odierna, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 700
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 16:16
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Guido Odierna
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 16:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |