Hans Götzinger
(Wien 1867-1941) "Bauernhof", links unten signiert Hans Götzinger, Öl auf Karton, ca. 25 x 35 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 16:32
- Vyvolávací cena:
Hans Götzinger
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 16:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |