Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022390/0015

Karl Vukovic *

(1897-1973) "Blumenstrauss in Vase mit Blick in die Landschaft" Links unten signiert K. Vukovic, Öl auf Karton, ca. 20 x 25 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.12.2016 - 16:43

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Karl Vukovic *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.12.2016 - 16:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2016