Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022390/0012

Maximilian Strasky

Maximilian Strasky - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Österreich 1895-?) "Gebirgslandschaft", rechts unten signiert M. Straksy, Öl auf Leinwand ca. 30 x 40 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.12.2016 - 16:43

Vyvolávací cena:

Maximilian Strasky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.12.2016 - 16:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2016