Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022366/0007

Ch. Dubois

Ch. Dubois - Umění, starožitnosti, šperky

(Französisch, 20. Jh.) 2 Bilder "Landschaften", links unten signiert Ch. Dubois Paris, Öl auf Holz, ca. 19 x 32 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 400

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.12.2016 - 16:46

Vyvolávací cena:

Ch. Dubois

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.12.2016 - 16:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2016