Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058563/0008

Hans Fink

(Salzburg um 1900) Konvolut Aquarelle, darunter: Aus Kalwang, Forum Romanum, Schoberpaß, In den Dolomiten, 10 Stück, vorwiegend betitelt und signiert Hans Fink, Aquarell auf Papier, mittlere Formate, o. R., beschädigt, (10) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

09.01.2018 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Hans Fink

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.01.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.12. - 09.01.2018