Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062981/0004

Johann Novopacky

(Nechanitz 1821-1908 Slawetin) Motiv aus Bad Ischla, monogrammiert NKY, bezeichnet und datiert Ischl 23. Juni 1868, Bleistift und Aquarell auf Papier, 30 x 22 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

09.01.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

Johann Novopacky

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.01.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.12. - 09.01.2018