Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063729/0005

Künstler 19. Jahrhundert

Blick auf den Dachstein, bezeichnet D. Schuhfried, Öl auf Leinwand, 53 x 66,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

09.01.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.01.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.12. - 09.01.2018