Čís. položky 138-062811/0010

Hugo Charlemont

Hugo Charlemont - Obrazy

(Jamnitz 1850-1939 Wien) Bauernhaus in Umhausen im Ötztal, betitelt "Umhausen", signiert und datiert Hugo Charlemont 1931, Aquarell auf Papier, 29 x 20 cm, Passep., gerahmt, verso alter Klebezettel,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

09.01.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Hugo Charlemont

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.01.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.12. - 09.01.2018