Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022767/0094

Paul Unbereit

(Berlin 1884-1937 Wien) Hausidylle, signiert P. Unbereit, Öl auf Karton, Bildausschnitt 23,5 x 31,5 cm, in silberfarbigem, massegezierten Profilholzrahmen, Rahmen gering bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

15.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paul Unbereit

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.01. - 12.01.2018