Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022767/0081

Adolf Kaufmann

(Troppau 1848-1916 Wien) Dorflandschaft mit figuraler Staffage, handsigniert A. Kaufmann, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 23,5 x 34 cm, in Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

15.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Adolf Kaufmann

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.01. - 12.01.2018