Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-117280/0000

Josef Fink

(geb. 1941 in Ebersdorf, Ausbildung in Graz b. Szyszkowitz tätig als Maler, Grafiker und Lyriker) betitelt "Provence", handsigniert, datiert J Fink 85, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 49,5 x 64,5 cm, Passepartout, unter Plexiglas, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

15.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef Fink

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.01. - 12.01.2018