Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 501

2 Wanddekorationen

2 Wanddekorationen - Umění, starožitnosti, šperky

China, 20. Jhdt., "figurale Szenerie und Blumenstück", Malerei auf Papier, Ausschnitt je 25 x 34 cm, gerahmt, partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

30.11.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

2 Wanddekorationen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 19.11. - 30.11.2016