Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 497

Reinfried Wagner *

(Klagenfurt 1943) "Baum verkehrt", signiert R. Wagner, Mischtechnik auf Karton, 64 x 44,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

30.11.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Reinfried Wagner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 19.11. - 30.11.2016