Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 36

Adolf Frohner *

(Groß Inzersdorf 1934-2007) "Liegende", signiert Frohner, datiert 85, Mischtechnik auf Papier, 110,5 x 87 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

30.11.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Adolf Frohner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 19.11. - 30.11.2016