Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 136

Altschliffbrillant- und -diamantdamenring, zus. ca. 1,20 ct

Weißgold 585, RW 58, um 1930, 4,4 g

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.12.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
Vyvolávací cena:

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.12.2016 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 17.11. - 30.11.2016