Čís. položky 94

Holzfigur "Madonna mit Kind"

Holzfigur "Madonna mit Kind" - Umění, starožitnosti, šperky

geschnitzt, farbig gefasst, Strahlenkranzkonsole, signiert Jos. Schagerl Neubruck 1937, Höhe der Figur ca. 65 cm, Konsolenhöhe ca. 104 cm, deutlich beschädigt, ein Arm fehlt, rissig, Bruchstellen, etc.

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.12.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Holzfigur "Madonna mit Kind"

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 01.12.2016 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 17.11. - 30.11.2016