Čís. položky 26

Max Pistorius*

Wien 1894-1960 "Blick auf Dorf", Aquarell, Deck weiß, ca. 33 x 43 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, etwas fleckig, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.12.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

Max Pistorius*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.12.2016 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 17.11. - 30.11.2016