Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-096032/0001

4 Birnkrüge,

Siebenbürgen, 19. Jh., Keramik, engobiert, farbig bemalt, Höhe 22-24 cm, bestoßen, tlw. mit Haarrissen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

4 Birnkrüge,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.12. - 03.01.2018