Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-091148/0001

Capriole,

Capriole, - Starožitnosti

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 29,5 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.11.2016 - 14:11

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Capriole,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 22.11.2016 - 14:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online