Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042019/0032

Brillant Manschettenknöpfe

Roségold 375, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 6,5 gøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

18.11.2016 - 16:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillant Manschettenknöpfe

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 18.11.2016 - 16:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.11. - 17.11.2016