Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 101

Friedrich Aduatz *

(Pula 1907-1994 Voitsberg, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Wiener Akademie) "In der Weststeiermark", handsigniert F Aduatz, Farbtusche auf Papier, Bildausschnitt 30,5 x 43,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

01.12.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 480,-

Friedrich Aduatz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 01.12.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 29.11.2016