Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 100

Rudolf Pointner *

(Zara/Dalmatien 1907-1991 Graz Mitglied der Grazer Sezession und des Hagenbundes) Rückseitig beschriftet, signiert und datiert Rudolf Pointner 1976, Aquarell auf Papier, Blattgröße 25 x 34 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

01.12.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 563,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Pointner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 01.12.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 29.11.2016