Čís. položky 577

Brillantanhänger

Brillantanhänger - Umění a starožitnosti, Klenoty

Weißgold 750, Altschliffbrillanten, zus. ca. 2,50 ct, auch als Brosche tragbar mit abnehmbaren verschraubten Teil, 11,3 g

02.12.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Brillantanhänger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 02.12.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 29.11.2016