Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058149/0004 -

Josef Thoma

Josef Thoma - Obrazy

(Wien 1828-1899) Gerbirgssee mit figürlicher Staffage, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 58 x 90 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

21.11.2016 - 14:08

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Josef Thoma

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.11.2016 - 14:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online