Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-094872/0001

6 Dessertteller,

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, Dekor Alt Wiener Rose, Form 1, 1 Teller bestoßen, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

6 Dessertteller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.12. - 03.01.2018