Oválný stolek v biedermeierovém stylu
dřevo, ořechová dýha, oválná, projmutá základna, vrchní deska oválná se zásuvkou, nesena dvěma sloupy, střední Evropa, 19. století, perfektní, restaurovaný stav (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |