Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 709

Dekorativní kazeta

dřevo, obdélný, profilovaný tvar, mosazná montáž a čtyři esovité nožky, dýhováno mahagonem, geometrická intarzie, uvnitř vykládáno zeleným sametem, Francie, kolem 1900, 10 x 32 x 24 cm (Zí)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Dekorativní kazeta

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016