Koflík s miskou
porcelán, zvonovitý tvar s převýšeným uchem, bohatě zlaceno, plastický dekor květů, na misce nápis Ladislaus Döry de Jobaháza, Vídeň, vtlačená značka štítu, dat. (1)834, výška 11 cm, lehce rest. horní okraj koflíku (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 16.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Koflík s miskou
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |