Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 444

Empírová dóza na tabák

Empírová dóza na tabák - Umění a starožitnosti

stříbro, obdélná se zkosenými rohy, gravírovaný dekor se zbytky zlacení, v. 106,05 g, vídeňský 13 lotový punc s nečitelnou datací 181? (Ši)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Empírová dóza na tabák

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016