Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382

Kristus Trpitel

Kristus Trpitel - Umění a starožitnosti

dřevo řezané, pestře polychromované, Čechy, 1. pol. 16. století, výška 79 cm, chybějící ruce, místy poškozená polychromie (Šm)

Návrh na kulturní památku

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 250.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-

Kristus Trpitel

Návrh na kulturní památku

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016