Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 346

Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Balcar 61., na zadní straně pozůstalostní razítko, akvatinta/papír, 24,5 x 15,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)

03.12.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016