Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Variace na Dürerovu Velkou Fortunu, číslováno a signováno dole uprostřed tužkou ea VI/IX Anderle, nedatováno (1966), suchá jehla/papír, 59 x 46 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |