Čís. položky 312

Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)

Variace na Dürerovu Velkou Fortunu, číslováno a signováno dole uprostřed tužkou ea VI/IX Anderle, nedatováno (1966), suchá jehla/papír, 59 x 46 cm (Šm)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016