Čís. položky 238

Český malíř kolem 1950

Výstava lidových hraček - návrh na plakát pro výstavu v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze, nesignováno, tempera/papír, 40 x 30 cm, lehce poškozený pravý okraj (Šm)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Český malíř kolem 1950

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016