Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 179

Středoevropský malíř 2.poloviny 19. století

Zvědaví hlídači, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 36 x 45,5 cm, rám (Šm)

03.12.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016